מה אנחנו מציעים?..

שירותי תכנות מתקדמים

באופן כללי כל אחד יכול לכתוב קוד, זה עדיין לא הופך אותך למתכנת! מתכנת זה אדם שמבחינתו קוד זה יצירה וכשאתה יוצר אין מקום לטעויות, לאי-דיוקים, כי אתה תמיד תרצה שהיצירה שלך תהיה מושלמת. זו גם הסיבה שפיתחנו framework משלנו, לתת למתכנתים את היכולת ליצור בלי לקחת להם את הכלים שהם צריכים כדי לעשות זאת במהירות וביעילות. 

ניהול פרויקטים

מי יהיה מעצב הפרויקט ? מי יעשה את הקמפיין בגוגל ? האם צריך פייסבוק ?  כל כך הרבה שאלות שצריכות מענה, הכי טוב שיש איש מקצוע מנוסה, בצד של הלקוח שאומר לו מה כן חשוב ומה יכול לעלות בהמשך, מישהו בלי אינטרס כלכלי אלא חשיבה על בית העסק של הלקוח כאילו זה היה שלו.

כתיבת תוכן מקצועי

המטרה העיקרית של כל אתר, היא ליצור אתר בעל תוכן משמעותי שיהיה רלוונטי לגולש – גולש מרוצה ומסופק נשאר יותר זמן באתר שלך, שהות באתר = קידום גבוה בגוגל = כ ס ף !!! כמו שפרסום רע יכול להרוס לצמיתות את מה שבנה פרסום טוב, כך גם תוכן לא מקצועי יכול "לירות לך ברגל" ולא משנה מהי מידת ההשקעה שלך. מסתבר שיש חשיבות גדולה מאוד לכל פסיק, אות וכל מילה שנכתבת.

ניהול אתרים

"העלאתי את התמונה והיא לא מופיעה ..."  איך היא תופיע אם היא במשקל של 7 מגה????  (אם שאלת את עצמך עכשיו מה זה 7 מגה, אתה במקום הנכון, לך ישר לעמוד צור קשר, אל תעבור בדרך צלחה ואל תאסוף 200 ש"ח).. במקום לשרוף זמן ולהפוך להיות webmaster, תישארו במקצוע שאתם עושים הכי טוב ותנו לנו לדאוג לאתר שלכם בצד המקצועי והטכני, תוכן איכותי כמו שגוגל והגולשים אוהבים, סידור נעים שמזמין את הגולש למידע נוסף ולעמוד הבא. נתאים חבילה שתהיה ללקוח חסכונית. והמוצר... תמיד יישאר מקצועי ואיכותי.

ייעוץ ובדיקת כדאיות למיזם

כולנו ממצאים גדולים, רואים את זה היום בעולם שכל מיזם שני מצליח מגיע מישראלי שחשב על זה בערב בירות, אם זאת עדיין יש הרבה מיזמים שכבר חשבו עליהם, עשו אותם, הצליחו אתם... בדיקה מעמיקה שלנו תגיד לכם אם כן יש לכם מוצר ביד ותכין אתכם לתמונה האמתית - כמה התענוג הזה צריך לעלות בשנים הראשונות שלו..

הוא מתכנת, היא כותבת תוכן

הוא מתכנת

הרבה פעמים כשאני מסתכל על חבר בעבודה יוצא לי סינית מדוברת, אבל זה לא בגלל שאני דובר סינית... למעשה אני בכלל לא פונה אליו, אני פשוט משחרר החוצה ערימה של אותיות וקודים שבדיוק סיימתי לכתוב ועד שאני לא מדבר אותם הם תקועים לי חזק על המצח!

היא כותבת תוכן

אילו רק ידעתם כמה שיעורי בית צריך לעשות לפני שכותבים משהו בנושא מסויים הייתם מתמלאים ייאוש... לא אנחנו!! לפני שאנו כותבים אנו נהנים להשתמש ב"מפתח הידע" (שם פרטי גוגל :), מכיוון שאנו כותבים בנושאים שונים, כך אנו נחשפים לתחומים רבים שלא היה לנו קמצוץ של ידע עליהם וידע רבותי זה כוח, אתם יודעים את זה נכון?...   עכשיו אתם יכולים להיכנס...