וייטל

על קוצו של יוד...

חברת VITAL נוסדה בשנת 2010 לאחר התמקצעות וצבירת ניסיון של מספר שנים בפיתוח, ניהול ותכנון פעילויות אינטרנטיות מתקדמות במדיה הישראלית. הנהלת VITAL מבוססת על אנשי מקצוע המתמחים בפיתוח טכנולוגי, פיתוח אסטרטגי, ניהול, שיווק ומכירות באינטרנט. כיום VITAL הינה אחת החברות המובילות בתחום פתרונות הפיתוח בסביבת – WEB.
 
דרכנו החלה בהקמת אתרים מבוססי HTML ופיתוח מערכות ניהול מותאמות לבתי עסק ופורטלים מסחריים, בשילוב הידע הייחודי שלנו בתחום התכנות והבנה מעמיקה של שוק הצריכה באינטרנט. בכל פרויקט הושקעה מחשבה רבה תוך התייחסות אישית ללקוח ושימת דגש רב על האיכות הגראפית של המוצר. עם הזמן, הניסיון וההתפתחות הטכנולוגית באינטרנט, פיתחנו מערכת ניהול אתרים הנקראת MAGMA וכן פלטפורמה להקמת אתרים המהווה היום פריצת דרך בתחום. 
 
צוות המתכנתים שלנו מורכב מרובוטים אנושיים, המדברים רובוטית ומפצחים אתגרים טכניים לארוחת צהריים. החברה האלה הם גיבורי העל שלנו והם מתמחים בהתאמת המערכת לצרכים שלכם וליצירת כל סוג מודל שעדיין לא קיים - דפדוף קל באתרים שפיתחנו יראה לכם שוייטל - חושבים מחוץ לקופסה! 
 
אנו אוהבים אנשים ואת האינטראקציה איתם - כל אחד מוציא מאיתנו דברים חדשים ופותח את עולם הדימיון שלנו לערוצים נוספים. יש לנו קפה טוב, מים קרים, לפעמים עוגיות והרבה תשומת לב ללקוחות שלנו. אנחנו מאמינים במוצר שלנו ומתחייבים לרמה טכנולוגית שעוד לא הכרתם. 
על קוצו של יוד...

אנחנו ממש טובים ב..

ניהול פרויקט, כאן הכל מתחיל
אחרי שעברנו היכרות מעמיקה עם בית העסק, חקרנו לילות כימים את קהל היעד וכיצד הוא מתנהג, הגדרנו מטרות ברורות שנצפה להם מהאתר.. אפשר סוף סוף להגדיר את תחילת פרויקט..
קרא עוד
כתיבת קוד, פיתוח הפרויקט
"תמיד תקודד כאילו האדם שהולך לתחזק את הקוד שלך הוא פסיכופט אלים שיודע איפה אתה גר" (ג'ון וודס)

קרא עוד
קידום אורגני
אתה יודע שאתה פריק מחשבים כשאתה מנסה להעיף זבוב מהמסך בעזרת סמן העכבר...קרא עוד

פתרונות נוספים לעסק שלך

שירותי אינטרנט מתקדמים ומקדמים...

שירותי אינטרנט מתקדמים ומקדמים...

נתחיל בקלישאה הכי מוכרת שיש... פרח שלא משקים אותו אינו גדל ומתפתח... ובכן זה תקף גם לאתר אינטרנט! אתר אינטרנט הוא כלי נפלא לקידום העסק ברשת, עבודה רבה כרוכה עד שהוא עולה לאוויר ולאחר מכן מתחילה העבודה האמיתית - תחזוקת האתר...
קרא עוד

קו מנחה

תהליך יצירת תוכניות עבור מחשב דיגיטלי הוא אטרקטיבי במיוחד, לא רק משום שהוא יכול להיות מתגמל מבחינה כלכלית ומבחינה מדעית, אלא גם בגלל שזה יכול להיות חוויה אסתטית ממש כמו שירה או מוסיקה.

דונלד קנות'

מהאבות המייסדים של מדעי המחשב