כתיבת קוד - פיתוח הפרויקט

פיתוח אתרי אינטרנט זה לא זבנג וגמרנו, זה עולם שמשתנה כל הזמן וקוד שבנוי בצורה לא טובה יכול להביא יותר נזק מתועלת. לכן אצלנו ישנם הסטנדרטים הגבוהים ביותר, בדיקות תקינות קוד שמקבלות אישור של הw3 ואתרים מאובטחי ssl ברמה הגבוהה ביותר.

באופן כללי כל אחד יכול לכתוב קוד, זה עדיין לא הופך אותך למתכנת! מתכנת זה אדם שמבחינתו קוד זה יצירה וכשאתה יוצר אין מקום לטעויות, לאי-דיוקים, כי אתה תמיד תרצה שהיצירה שלך תהיה מושלמת. זו גם הסיבה שפיתחנו framework משלנו, לתת למתכנתים את היכולת ליצור בלי לקחת להם את הכלים שהם צריכים כדי לעשות זאת במהירות וביעילות. כדי לכתוב קודים טובים יש צורך בקהילה תומכת מאחוריך, אנו בחרנו לחבור לקהילת הקוד הפתוח. קהילת הקוד הפתוח עושה שימוש כמונו ב - php ,apache וlinux וזה נותן לנו בטחון גדול במוצר שאנו מפתחים, ישנה קהילה עצומה ששוקדת 24/7 שהמוצרים שלהם יהיו יציבים, מאובטחים ומהירים, ואנחנו מפתחים את הקוד שלנו לפי אותם ערכים.

קצת על המערכת שלנו:
ברמה הטכנית המערכת שלנו באה לתת פתרון ל3 הבעיות המרכזיות שמאפיינות את wordpress, joomla וdrupal (שהן שלושת מערכות הcms הפופולריות):
1. אבטחה - המערכת שלנו מאובטחת באופן מושלם ומונעת גישה לקבצים ולנתוני האתר (דאטאבייס). 
2. מהירות - אנו עובדים על פיתוחים ומשדרגים באופן קבוע את המערכת שלנו, דבר זה מקנה למערכת יתרון של מהירות ויעילות שתורמים באופן משמעותי לחווית הגולש.
3. נוחות - המערכת שלנו נבנתה מראש בהתאם לצרכים של מנהלי האתרים. לקחנו מכל לקוח את הצעות הייעול שלו כגון: "יהיה לי נח אם יהיה לי כפתור של..." כיום עם למעלה מ - 150 לקוחות, אפשר לומר שזו המערכת הכי אינטואיטיבית בשוק. ניהול אתר באמצעות מערכת הניהול שלנו נעשה בצורה קלה ויעילה, דבר המאפשר לכם לתחזק ולעדכן באופן תדיר ומסודר את האתר שלכם. 

ומה עם המתכנת?... בניגוד למערכות אחרות המתכנת מקבל חופש פעולה מלא בכתיבת הקוד שלו דבר המעניק לו את האפשרות לפתח אתרי custom ברמה גבוהה ובאיכות מצוינת תוך כדי מקסום המהירות והיעילות שלו.    Most good programmers do programming not because they expect to get paid or get adulation by the public, but because it is fun to program".. Linus Torval