היא כותבת תוכן

פעם סיפרו לי שאם מגרדים את הראש חזק אז זה מעלה רעיונות... מאון לאון הגעתי למוח...

אנחנו חיים בעולם טכנולוגי מאוד מתקדם, המאפשר לנו מעוף בדמיון והתחדשות מתמדת, זה אומר שכל אחד יכול להיות מקורי ומיוחד – אז למה לבחור להזדנב אחרי העדר?  כלקוח אתה בהחלט יכול להוציא את עצמך מן הכלל ע"י בניית אתר שונה וייחודי. זה מתחיל מעיצוב ייחודי ומעניין וממשיך לטקסטים קריאטיביים בעלי משמעות וכל זה מבוסס כמובן על מנוע איכותי ומקצועי, כשהכל חובר יחד יש לך ביד כלי שגולשים ישמחו להתעניין ולבקר בו, גוגל ישמח לקדם אותו ומהר מאוד הכלי הזה ישיג את המטרה השיווקית שלו.


לענייננו...

כשניגשים למלאכת הכתיבה צריך לצאת מנקודת הנחה שאנשים לא קוראים טקסטים!! מתי כן יקראו? כשהטקסט מפולפל, איכותי, נותן מענה קונקרטי לחיפוש של הגולש, כשהטקסט כתוב בצורה מקצועית, מפוסק נכון ובעל שפה עשירה, ללא שגיאות כתיב כמובן ועם הרבה תחבולות לסקרן את הקורא.. או אז הוא לכוד במלכודת דבש, אבל ידידותית לסביבה ולבסוף גם משתלמת.. 


אחרי שעברנו את המשוכה של למצוא חן בעיני הקורא כעת יש להגיש לו את מבוקשו בצורה העניינית ביותר. הפרטים חייבים להיות מדויקים, בגוף הטקסט יש לקשר לאזורים רלוונטיים ובאופן כללי כל עוד הצלחת לעניין את הקורא, למשוך אותו, סיפקת לו את מבוקשו, הצעת לו דברים נוספים הקשורים למה שהוא מתעניין בו, כל זמן שאתה מצליח זאת חתונה קתולית וגוגל מאוד מאוד אוהב חתונות קתוליות, הוא נוכח בכולן ואף מביא עימו מתנה מכובדת - קידום!!


עוד ועוד מתנות קידום מגוגל מצביעות על כך שאתה עושה עבודה נכונה וטובה ושהאתר נוסק במהירות למטרות השיווקיות שלו. זאת השאיפה הברורה של כל בעל עסק וזאת גם צריכה להיות ההבנה הברורה שלו, שאם הוא רוצה להתקדם בצורה נכונה ובטוחה - שישקיע בתוכן טוב ואיכותי, אלו השלבים הבטוחים בסולם ההצלחה!!!


צמאים לידע??? אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הדיברות בקידום אתר...