אפיון האתר

זאת הולכת להיות ה - פגישה! רוב הסיכויים שזה לא יגמר במפגש אחד, זה די תלוי בגודל האתר והצרכים שלו, בכל מקרה פגישת אפיון היא הפגישה החשובה ביותר בתהליך בניית אתר. בפגישה הזאת נעמוד באופן פרטני חטטני בצרכים של העסק שלכם. פה נחליט איפה ישב המטבח ואיפה הסלון, כמה חדרי ילדים תרצו וכמה חדרי רחצה, על זה נשוחח עם המהנדס הראשי הלוא הוא מנהל הפרויקט בעל הניסיון הרב בתחום שידע לכוון אתכם לעשות את הדברים נכון... באותה נשימה כבר נבחר ריצוף ודלתות, נשים דגש על כלים סניטריים וברזים לזה אנחנו קוראים שפה גרפית ועל זה נעבוד עם המעצב שבחרתם. ואפילו נאפיין את הסגנון ואופי התוכן שהולך להיכנס לאתר.
נושא מאוד חשוב בכל שלב באפיון הוא כיצד מחר מנהל האתר יוכל להפעיל, להגדיל ולמנף את האתר, מה הכלים שיהיו לו בניהול אתר ברשת ושוב כל זאת בהתאם לקהל היעד ומטרות האתר.
אפיון טוב ומעמיק ישמש כ"תורה" של הפרויקט לכל בעלי המקצוע אשר יהיו פעילים, קווים מנחים של העיצוב, דרישות קידום SEO, צד שרת ויכולות טכניות אחרות
כך שכולם יהיו מרוכזים בעשייה מושכלת ומוכנה מראש, תכנון נכון של הפרויקט הנו אבן ייסוד ראשונה לפרויקט מצולח

פגישת אפיון אתר צריכה לכסות באופן מוחלט וברור את כל הצרכים של האתר ובאיזה אופן הם הולכים לבוא לידי ביטוי, לאחר האפיון המעצב הגרפי יוצא לדרך עם הכוונות ברורות שהוא צריך ליישם ולאחר מכן הוא צריך להעביר תמונות ברורות ומדויקות לצוות הטכני שיכניס את הכל לפס ייצור.