ניהול פרויקט - אין קיצורי דרך


כמה פעמים חווית על בשרך מהו "ערכו" של מוצר זול..? 
המטרה הראשונה והחשובה שלך בבניית אתר היא להגיע לכמה שיותר לקוחות דרך המדיה המתקדמת והמתוחכמת הזאת שנקראת אינטרנט. אחרי שהצלחת להגיע ללקוח הפוטנציאלי שלך צריך לגרום לו להשאר באתר כמה שיותר זמן על מנת שיהיה קידום אורגני לאתר, לשם כך הגולש צריך לחוות חווית גלישה איכותית, עניינית ורלוונטית למבוקשו, הגלישה באתר שלך צריכה להיות רצופה, מהירה, זמינה ומושכת, על מנת לעמוד בכל הקריטריונים המחייבים הנ"ל צריך אנשי מקצוע בעלי ניסיון שיעשו עבודה מדוקדקת מאחורי הקלעים על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות - לא פחות ממצויין!!

הבסיס להצלחה:
מתכנת סופר מקצועי!!! הבסיס הראשוני והחשוב עליו מושתתת כל פעילות האתר שלך הוא תכנות בלתי מתפשר של האתר, אחד כזה חייב להיעשות ביד מקצועית ומנוסה שתריח כל תקלה מקילומטרים... יש לנו אריאל שכזה... והוא מפעילו עוד כמה גרסאות שלו ברמת התפעול, כשהוא מפקד על הכל.

ב – VITAL  חושבים אחרת..
אחד הדגשים שלנו בבניית אתרים ומערכות ניהול, הוא איכות המוצר אותו אנו מספקים. המוצרים שלנו, לפני שהם "יוצאים לאוויר" עוברים תהליך מפורט ודקדקני של בדיקות, מכל ההיבטים האפשריים, כדי לוודא שהלקוח מקבל מוצר מוגמר איכותי ובעל אפס תקלות, מה שנקרא בשפה המקצועית - Quality Assurance. ובכל זאת, אנושיים אנחנו, ולכן את הדגש השני שלנו שמנו על טיפול ושירות לקוחותינו.  גם לאחר יציאת האתר לאוויר העולם, אנחנו נשארים האמא והאבא הביולוגיים של האתר ומספקים לו תמיכה אישית לכל תקלה שתצוץ לה. האתרים ומערכות הניהול שאנו בונים הם התדמית של החברה שלנו ועל כן יש חשיבות עליונה לאתרים תקינים ופעילים ברשת וכל לקוח זוכה ליחס אישי מסור. בוייטל פועל צוות מקצועי המסונכרן אחד עם השני בכל שלבי בניית האתר שלך, החל ממתכנת מומחה לבניית אתרים, אשת תוכן מנוסה וקריאטיבית ומנהלי פרוייקטים, המלווים את התהליך.

האתר מוכן???  עכשיו מתחילה העבודה...
כדי שהאתר יהיה פרודקטיבי צריך להפוך אותו לאטרקטיבי!!! אטרקטיביות של אתר נמדדת בשני פרמטרים עיקריים:
* עיצוב - עיצוב מקצועי הוא חשוב לאין שיעור, זהו הרושם הראשוני שהגולש מקבל מהאתר שלך וזה המקום להרשים אותו ולגרום לו לרצות עוד.. פה נכנס לתמונה נושא התוכן... 
* תוכן - תוכן באתר חייב להיות מקצועי וענייני. ענייני מבחינת רמת הרלוונטיות של התוכן למבקש התוכן, שזה הגולש, ומקצועי מבחינת התרומה שלו לקידום האתר, לכאן נכנסת גם הקריאטיביות והשיווקיות של המוצרים / שירותים שלך. בגזרת התוכן יש לנו את "במילים שלי" הלוא היא אורנה ששולטת במילים ובחיבורם באופן מושך ומעניין תוך מטרת קידום ברורה.


האתר שלך יוצא לאור עם:
1. אחסון אתר בשרתי וייטל (הטבה לחצי שנה)
2. מראה אסתטי ומעוצב
3. מערכת ניהול מתקדמת ונוחה לשימוש
5. אחריות מלאה על האתר
4. מהירות גלישה
6. חווית גלישה נעימה ונקייה מתקלות