סוגי אתרים

הצעד הראשון שעושים בבניית אתרים הוא אפיון , בו מגדירים את העסק מכל ההיבטים: סוג עסק, צרכים שיווקיים, ממשקי ניהול ועיצוב מותאמים ועל זה "מלבישים" אתר – בדיוק כמו לתפור חליפה מדויקת למידות שלך.

VITAL מתמחה בבניית אתרים מסוגים שונים, בעלי ממשקים מתקדמים התואמים את אופי העסק ועונים על צרכיו. עמוד השדרה עליו נשענים בבניית אתרים הוא מערכת ניהול איכותית - MAGMA , אשר תדע לחבר בין הממשקים השונים באתר באופן מושלם וכן תאפשר לבעל האתר לנהל את תכניו בצורה נוחה וקלה. תפעול נוח משפיע על תחזוקת האתר ותחזוקת אתר שוטפת משפיעה באופן מוחלט על הקידום של האתר במנועי החיפוש. על התבניות שלנו שמעת ? לחץ כאן לאתרים מוכנים שיכולים להיות שלך


אילו סוגי אתרים יש?

אתר תדמית 
אתר תדמית הוא כרטיס הביקור של העסק במדיה האינטרנטית. האתר צריך להיות קל בניווט ובעל עיצוב מקצועי, שישאיר רושם עז וחותם אצל הגולשים. אתרי התדמית שלנו בנויים בצורה מרשימה חזותית וקלה לתפישה מצד הלקוחות. הדגש באתרי תדמית הוא על העיצוב כמובן ולא פחות על ממשק מהיר ויעיל, שלא יגרום לאף לקוח פוטנציאלי לאבד את סבלנותו בגלישה. 

לדוגמה:  www.hubspacetlv.com

אתר קטלוג
אתר קטלוג הוא כמו גלריה, הפורשת את פריטיה המרהיבים לקונה הפוטנציאלי. זהו אתר פרטני בעל תצוגה ויזואלית הממחישה באופן מקסימלי את חוויית הקניה של הגולש. בבניית אתר קטלוג צריך בראש ובראשונה לקלוע למטרות הגלישה של הלקוחות על מנת להעניק להם חוויית קניה אמיתית וכן להתאים את האתר לצרכים השיווקיים של העסק.   

לדוגמה:  www.foxmind.co.il
חנות וירטואלית 
חנות וירטואלית כשמה כן היא, כאשר הרעיון מאחורי זה הוא שהגולש שנכנס לאתר שלך ירגיש חווית קנייה, כמעט כמו שהוא נכנס לחנות. בניית אתרים מהסוג הזה מצריכה התאמה מקסימלית לאופי ועיצוב העסק וכן לספק לגולש את מירב הפרטים מבחינה ויזואלית ומבחינת אינפורמציה, על מנת שיהיו לו את כל הכלים והפרטים כדי לבצע רכישה. אנחנו מתמחים בבניית אתרים מסחריים בצורה, אשר מקנים לבעל האתר את האפשרות להגדיר את הניווט של הגולשים באתר ובכך לקלוע למטרות השיווק של החנות. ממשקי הניהול באתר הם מהמתקדמים ביותר, זמינים ומהירים וברזולוציות איכותיות, כי אנחנו מאמינים שרכישה בטוחה מתחילה בחוויית גלישה אמיתית. 

לדוגמה:  www.etre.co.il
אתרי תוכן 
אתרי תוכן ופורטלים אלו אתרים המצריכים מחשבה רבה על קהל הגולשים באתר. אלו אתרים אינפורמטיביים עם תוכן רב וכבר ידוע כי אנשים נרתעים מטקסטים ארוכים ומקריאה מסיבית בפרט, וצריך מאוד לקלוע לדרישותיהם בכדי להאריך את משך שהותם באתר.  אתרי תוכן אצלנו נמדדים בתוכן איכותי, טקסטים קריאטיביים הנערכים ע"י צוות מקצועי ומנוסה, אשר יודע להגיש לגולש את התוכן בצורה הטובה, הנוחה והמעניינת ביותר. כמו כן התוכן שאנו כותבים הוא תוכן מקצועי המכוון SEO ומדויק למטרות השיווקיות של הלקוח.

לדוגמה:  www.mimshak.org.il
בניית אתרים מקצועיים 
בניית אתרים בחברתנו אינה מסתכמת בעיצוב מרהיב ותבניות תוכנה פשוטות. בעת בניית אתרים אנו מפתחים מערכות ניהול מתקדמות ומקצועיות המותאמות אישית לכל עסק. מערכות ניהול אלו מפותחות באופן מקצועי המאפשר תחזוקה שלהן לאורך זמן. באמצעות מערכות אלו ניתן להגיע לקהל רחב של לקוחות ולהציע להם אפשרויות רבות וייחודיות המעצימות את חווית הגלישה באתר וקולעות למטרות השיווקיות של העסק שלך.